Gruaja e Azem Hajdarit kritikohet për veshjen ‘vajzërore’ në Presidencë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:48 25-12-2017 Gruaja e Azem Hajdarit kritikohet për veshjen ‘vajzërore’ në Presidencë (Foto)

Bashkëshortja e Azem Hajdarit, liderit të ndjerë të Dhjetorit ’90, ka qenë e pranishme në një event në Presidencë.

Ajo çka ka habitur më shumë, në këtë rast disa portale shqiptare, është pamja e Fatmira Hajdarit.

Portalet e kanë kritikuar për “krehjen vajzërore” dhe fustanin e hapur që tregon shumë.

“Si një zonjë që i pëlqen të kujdeset për veten, Fatmira Hajdari është shfaqur në takimin e organizuar nga Presidenti Ilir Meta, me një krehje vajzërore, ndërkohë që mbante veshur një fustan bojë qielli të hapur pas duke treguar një pjesë të mirë të shpinës”, shkruan një prej portaleve.

sdegewrghe4wh4h.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071280002593994
array(1) { ["section"]=> string(81) "gruaja-e-azem-hajdarit-kritikohet-per-veshjen-vajzerore-ne-presidence-foto-104261" }