Gruaja e deputetit feston ditëlindjen. Brixhida Kokëdhima muzë për të bijën: Shpresoj që një ditë të bëhem sa gjysma jote

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:59 10-01-2016 Gruaja e deputetit feston ditëlindjen. Brixhida Kokëdhima muzë për të bijën: Shpresoj që një ditë të bëhem sa gjysma jote Brixhida Kokëdhima

Brixhida, gruaja e deputetit Koço Kokëdhima, sot feston ditëlindjen e saj. E para që ka menduar t’i bëjë një dedikim e urim të ndjerë është vajza e dytë, Bora.

Dhe për Borën, nëna e saj është muzë për të.  Vajza e Kokëdhimës ka shkruar fjalë të forta për të ëmën, duke e quajtur të fisme, të dëlirë… dhe partnere të shkëlqyer për babanë e tyre.

“Sot, muza ime e shtrenjtë, Brixhid, mbush 52 vjece.. E fisme, e dëlirë, krenare, femërore, e aftë të rrisë dhe edukojë neve të treja, partnere e shkëlqyer për babain tonë, zonjë e hekurt në biznes po shpirt i dashur dhe i dhimbsur në jetë; muza ime është model!!

Edhe 100 vite të lumtura e bukura ime..Shpresoj, një ditë, të bëhem sa gjysma jote...”

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017960071563721
array(1) { ["section"]=> string(125) "gruaja-e-deputetit-feston-ditelindjen-brixhida-kokedhima-muze-per-te-bijen-shpresoj-qe-nje-dite-te-behem-sa-gjysma-jote-29602" }