Gruaja e deputetit hap arkivat, ja si dukeshin 10 vite më parë në ditën e tyre të dasmës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:28 14-10-2016 Gruaja e deputetit hap arkivat, ja si dukeshin 10 vite më parë në ditën e tyre të dasmës

Ata festojnë sot përvjetorin e 10-të të martesës së tyre.

Këtë përvjetor bashkëshortja e deputetit kosovar të AAK-së Daut Haradinaj, Lola Haradinaj ka hapur arkivat dhe ka publikuar foto teksa kujton ditën më të bukur për ta.

“Sot 10 vite” shkruan Haradinaj.

Në foto çifti duket mjaft i buzëqeshur, e ndërsa bën krahasimin duket sikur vitet nuk ecin për ta.

Ata vazhdojnë të jenë po kaq në formë dhe të buzëqeshur…

deputeti11.jpgdepuetei22.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019735097885132
array(1) { ["section"]=> string(93) "gruaja-e-deputetit-hap-arkivat-ja-si-dukeshin-10-vite-me-pare-ne-diten-e-tyre-te-dasmes-56167" }