Gruaja e Donald Trump sërish nudo, publikohen foto të reja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:22 20-10-2016 Gruaja e Donald Trump sërish nudo, publikohen foto të reja

Foto të reja të bashkëshortes së Donald Trump janë bërë publike. Fotot e Melanie i përkasin periudhës kur ajo ishte modele. Bashkëshortja e Trump është përgjigjur për “Fox” se nuk ka asgjë për t’u turpëruar.

 “E pra, nëse ju tashmë jeni duke hetuar të kaluarën time, çfarë mund të gjeni nga ajo? E shoh që vazhdimisht jeni në kërkim të së kaluarës time, Ky interesim është dukshëm më i madh që nga fillimi i fushatës në internet që kërkohen fotot e mia që unë kam pozuar lakuriq. Kjo ishte periudha kur isha modele dhe unë jam krenar për këto foto. Unë kam punuar shumë për këto, pse të jem e turpëruar?”, - tha Melania e cila ndihet e “gjurmuar” për të kaluarën e saj.

 

 melania_-_copie_6.jpg43-3-729x1024.jpg810_2.jpg1020.jpg980x.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03181004524231
array(1) { ["section"]=> string(63) "gruaja-e-donald-trump-serish-nudo-publikohen-foto-te-reja-56864" }