Gruaja e Frangajt ka ditëlindjen, Bleona bën një goxha dedikim për Fevziun dhe pronarin e Klan

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:46 14-04-2016 Gruaja e Frangajt ka ditëlindjen, Bleona bën një goxha dedikim për Fevziun dhe pronarin e Klan

Alba Frangaj, bashkëshortja e Aleksandër Frangajt, ka festuar ditën e saj të lindjes.

Pjesë e këtij eventi është bërë edhe këngëtarja Bleona Qereti e cila ka bërë një dedikim për dy figurat kryesore të Klan: pronarin e saj dhe gazetarin Blendi Fevziu.

“Kam mësuar kaq shumë nga këta dy njerëz. E nderuar të jem mikja juaj. Gëzuar ditëlindjen e dashur Alba”, përfundon postimin e saj Bleona.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097861289978027
array(1) { ["section"]=> string(99) "gruaja-e-frangajt-ka-ditelindjen-bleona-ben-nje-goxha-dedikim-per-fevziun-dhe-pronarin-e-klan-37658" }