Gruaja e futbollistit shqiptar lë pa fjalë me FOTOT e setit të ri

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:35 07-02-2017 Gruaja e futbollistit shqiptar lë pa fjalë me FOTOT e setit të ri

Kjo është Erjona Sulejmani, gruaja e Blerim Xhemailit që luan për kombëtaren e Zvicrës.

Erjona po realizon një set fotografik dhe duket e mahnitshme ndërsa vetë është duke hapur linjën me bikini Www.juicewear.it.

Kujtojmë se Erjona u zgjodh gruaja më seksi e Euro 2016 ndërsa vetëm disa javë më parë, bashkë me futbollistin shqiptar bënë një gjest fantastik duke marrë përsipër rastin e foshnjes 6 muajshe nga Tirana, Reis Dungaj që ka nevojë për ndërhyrje të menjëhershme.

er.jpg

er1.jpg

eeeeeeeeeee.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022387981414795
array(1) { ["section"]=> string(71) "gruaja-e-futbollistit-shqiptar-le-pa-fjale-me-fotot-e-setit-te-ri-67948" }