Gruaja e këngëtarit të famshëm shqiptar viziton Italinë, fansat të frikësuar nga koronavirusi : Mos u kthe pa i bo analizat

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:05 25-02-2020 Gruaja e këngëtarit të famshëm shqiptar viziton Italinë, fansat të frikësuar nga koronavirusi : Mos u kthe pa i bo analizat

Ariana Fejzullahu, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu ka vizituar Italinë.

Ajo është një person shumë i dashur për publikun dhe shumë e komentuar për mediat rozë. Së fundmi ajo ka vizituar Italinë, shtet i cili prej disa ditësh 'lufton' me virusin vdekjeprurës.

Duket se Ariana nuk është shqetësuar aspak nga kjo situatë. Ka qenë pikërisht kjo vizitë që ka shqetësuar ndjekësit e saj.

 "Mos u kthe allahile nks se po na bjen naj far virusi e po na merr ne qaf", "Po't bjen korona virusi", "Ik se po te kap coronavirus", “Mos u ktheh pa i bo analizat!!!!”, "O po na bien najka Corona virusin bre," janë disa nga komentet nga fansat e saj.

Kujtojmë se në Itali deri më tani kanë humbur jetën 7 persona nga koronavirusi ndërsa 230 janë infektuar.

k.png

m.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068709850311279
array(1) { ["section"]=> string(127) "gruaja-e-kengetarit-te-famshem-shqiptar-viziton-italine-fansat-te-frikesuar-nga-koronavirusi-mos-u-kthe-pa-i-bo-analizat-196375" }