Gruaja e kryeministrit, Linda Rama ndryshon “look” dhe duket WOWW!! (FOTOT)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:26 25-05-2017 Gruaja e kryeministrit, Linda Rama ndryshon “look” dhe duket WOWW!! (FOTOT)

Gruaja e kryeministrit Edi Rama, Linda, është shfaqur në superformë krah bashkëshortit të saj.

Ajo që bie në sy është fakti që Linda Rama ka ndryshuar “look”duke ngjyrosur flokët në nuancat e së kuqes. E ndërsa Linda duket në superformë, bashkëshorti i saj jo dhe aq. Edi ka shtuar në peshë dhe rrobat që mban veshur ngjajnë si të rrudhosura.

“Fotoalbumi i mbrëmjes kushtuar poetit dhe shkrimtarit Daut Gumeni, gusmariotit që sfidoi diktaturën komuniste me dashurinë e tij për lirinë, të cilën e pagoi me thuajse çerekshekulli burg e për të cilën nuk pranoi kurrë të bënte kompromis. Filmi NJE BURRE NE UDHE është një dokument rrëqethës, mbi njeriun, lirinë e krijimtarinë, në ferrin tokësor të totalitarizmit dhe purgatorin e hipokrizisë post-komuniste.

Daut, faleminderit që ekziston, miku im”, shkruan Rama ndërsa ndan fotot.

linda1.jpg

linda2.jpg

linda4.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rrihet për vdekje dhe më pas hidhet në liqen, policia gjermane i gjen pas 3 ditësh kufomën shqiptarit (FOTO)
KUJDES! PAMJE TË RËNDA, momenti kur vëllai njeh trupin e Roland Saliut (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.013713836669922
array(1) { ["section"]=> string(77) "gruaja-e-kryeministrit-linda-rama-ndryshon-look-dhe-duket-wowwwww-fotot-79908" }