Gruaja e ministrit, vajza e tyre dhe gazetarja Anjeza Maja në një kërcim për mos t’u humbur (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:15 05-05-2016

Krahas angazhimeve zyrtare e punës, njerëzit gjejnë gjithnjë pak kohë të lirë edhe për t’u argëtuar.

Në këtë video shohim Nora Gegën, bashkëshorten e ministrit të Mirëqenies Sociale dhe Rinisë Blendi Klosi, vajzën e tyre Ambla dhe gazetaren Anjeza Maja.

Të treja kërcejnë nën ritmet e muzikës ndërsa duket se edhe vogëlushja po e shijon pafund atmosferën.

“Kur e djeg Ambla Klosi”, shkruan Anjeza në një kohë që duhet thënë se e kanë djegur të treja me këtë kërcim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071589946746826
array(1) { ["section"]=> string(102) "gruaja-e-ministrit-vajza-e-tyre-dhe-gazetarja-anjeza-maja-ne-nje-kercim-per-mos-t-u-humbur-video-39545" }