Gruaja e moshuar godet me skuter djalin 6 vjeç, e zvarrit përgjatë 35 metrave

Publikuar tek: bota, më 17:18 24-08-2017 Gruaja e moshuar godet me skuter djalin 6 vjeç, e zvarrit përgjatë 35 metrave

Një djalë gjashtë vjeçar u godit nga një pensioniste me një skuter lëvizës dhe u zvarrit 35 metra përgjatë trotuarit.

Finley Kemp u la i mbuluar nga gërvishtjet dhe plagët pasi u godit nga automjeti, që po drejtohej drejtuar nga një grua e moshuar në Gosport.

Policia është në kërkim të gruas e cila besohet të jetë rreth të 70-ve me flokë kaçurrela.

Finley po ecte me të ëmën, Ester, 32 vjeç, dhe familjen e tij kur gruaja e moshuar e goditi atë nga prapa.

'Djali im është shumë i traumatizuar. Kur erdhi policia për të biseduar me ne, ai u largua nga dhoma pasi nuk donte ta dëgjonte”, tha babai i djalit.

pri_50407868-e1503586296316.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident në Turqi, autobusi përplaset me këmbën e urës, vdesin 6 pasagjerë
Rrëshqet dheu ne Zvicër, zhduken 8 persona »
Article Logic
Execution time: 0.022089958190918
array(1) { ["section"]=> string(82) "gruaja-e-moshuar-godet-me-skuter-djalin-6-vjec-e-zvarrit-pergjate-35-metrave-90071" }