Gruaja e penduar i kërkon falje bashkëshortit që e çoi në burg

Publikuar tek: aktualitet, më 23:36 12-01-2019 Gruaja e penduar i kërkon falje bashkëshortit që e çoi në burg

Personazhi i rradhës këtë mbrëmje në programin “Dua të të bëj të lumtur” ishte Elida, e cila rrëfeu historinë e saj të dashurisë që kishte kaluar shumë prova.

Para disa vitesh ajo ishte njohur me Arjanin. Të bindur për dashurinë e tyre, pas një jave njohje, ata kishin vendosur që të lidhnin jetën sëbashku.

Gjatë bashkjetesës midis Arjanit dhe Elidës lindën konflikte të ndryshme, ku konflikti kryesor ishte xhelozia e tepruar e Arjanit. Në një nga debatet e zhvilluara Arjani kishte ushtruar dhunë fizike ndaj Elidës, e cila e kishte denoncuar në polici. Kjo kishte sjellë dënimin e tij me 8 muaj burg.

Elida i ishte drejtuar programit “Dua të të bëj të lumtur” për t’i kërkuar falje Arjanit për veprimet që kishte bërë si dhe të mos kishte dyshime në dashurinë e saj. Gjatë bisedës që u zhvillua në studio midis tyre, u zbulua që Elida kishte pasur një marrëdhënie me dikë tjetër gjatë kohës që Arjani kryente dënimin e tij.

Pavarësisht veprimeve të Elidës, ai e kishte falur dhe i kishte këkuar një mundësi të dytë. Arjani i’u drejtua Elidës me këto fjalë: “Unë të kam falur për çdo veprim tëndin, gjithashtu dua të të kërkoj falje për veprimet e mia. Ti dhe fëmijët jeni gjithçka për mua!”.

Screenshot_25.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « PAMJE TË RËNDA/ Një burrë vdes mes te ftohtit në Tiranë! Ishte përballë QSUT por askush s’e ndihmoi (VIDEO)
DETAJE/ Kush është biznesmeni që i grabitën 10 mijë euro në shtëpi, maskat i rrëmbyen edhe djalin (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013424873352051
array(1) { ["section"]=> string(69) "gruaja-e-penduar-i-kerkon-falje-bashkeshortit-qe-e-coi-ne-burg-148561" }