Gruaja ecën rrugëve me një kafkë njeriu në majë të shkopit (Video)

Publikuar tek: bota, më 13:25 25-10-2016 Gruaja ecën rrugëve me një kafkë njeriu në majë të shkopit (Video)

Qytetarë të shumtë janë tronditur teksa kanë vënë re një grua e cila po ecte në rrugë me kafkën e një njeriu të cilën e kishte vendos mbi shkop.

Ata kanë njoftuar menjëherë policinë në Kaliforni, të cilët kanë mbërritur në vendngjarje dhe të drejtuar nga gruaja kanë gjetur vendin ku e kishte marrë kafkën.

Në vendngjarje u gjetën edhe disa eshtra të tjera ndërsa policia amerikane ka nisur hetimet për zbulimin e shkakut të vdekjes së viktimës ende të paidentifikuar.

Është e paqartë pse gruaja e pastrehë vendosi të ecë rrugëve me kafkën në shkop.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm i madh terrorist me lëndë kimike, mbi 1 mijë persona të prekur, viktima të shumta
Zbulohet baza sekrete e Hitlerit në Arktik (Foto-Video) »
Article Logic
Execution time: 0.010578870773315
array(1) { ["section"]=> string(70) "gruaja-ecen-rrugeve-me-nje-kafke-njeriu-ne-maje-te-shkopit-video-57340" }