Gruaja fotografohet në metro duke lexuar 15 faqe të printuara nga profili i Facebook-ut

Publikuar tek: bota, më 18:09 08-07-2016 Gruaja fotografohet në metro duke lexuar 15 faqe të printuara nga profili i Facebook-ut

Mungesa e valëve në tunelet e nëntokës ka stresuar shumë pasagjerë që e kanë të pamundur të përdorin rrjetet sociale, por kjo grua e moshuar duket se e ka gjetur zgjidhjen.

Ajo është fotografuar duke lexuar 15 faqe me statuse dhe komente nga Facebook. Fotografia është përhapur me shpejtësi në rrjetet sociale.

3creenshot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02706503868103
array(1) { ["section"]=> string(93) "gruaja-fotografohet-ne-metro-duke-lexuar-15-faqe-te-printuara-nga-profili-i-facebook-ut-45972" }