Gruaja godet të dashurin me thikë gjashtë herë pasi e gjeti lakuriq sipër vajzës së saj 12-vjeçare

Publikuar tek: bota, më 14:41 17-09-2017 Gruaja godet të dashurin me thikë gjashtë herë pasi e gjeti lakuriq sipër vajzës së saj 12-vjeçare

Një grua ka vrarë të dashurin 31 vjeçar pasi e ka gjetur të zhveshur sipër vajzës së saj 12 vjeçare.

Përpara se të thërrasë policinë gruaja e ka goditur të dashurin me thikë pesë herë në gjoks dhe njëherë në kokë.

Më pas ajo thirri policinë në vendngjarje, duke thënë se i dashuri kërkoi të abuzojë me të bijën.

Të njëjtën gjë e ka mbështetur edhe vajza kur ka dhënë dëshminë në polici.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vdes gruaja më e vjetër në botë, sa vjeç ishte
Skenë horror, gjaku derdhet pa u ndalur poshtë rrugës së një shtëpie… (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.0095150470733643
array(1) { ["section"]=> string(104) "gruaja-godet-te-dashurin-me-thike-gjashte-here-pasi-e-gjeti-lakuriq-siper-vajzes-se-saj-12-vjecare-92665" }