Gruaja hidhet në det për t’u mbytur, shpëtohet nga i riu në Sarandë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:31 19-05-2015 Gruaja hidhet në det për t’u mbytur, shpëtohet nga i riu në Sarandë Foto ilustruese

50-vjeçarja Dhurata Mullai ka tentuar t’i japë fund jetës duke u hedhur në det në aksin Turizëm-Kanali Çukës.

Për fat të mirë ajo është vënë re nga i riu Erjon Quku i cili u hodh menjëherë në det dhe mundi të shpëtojë bashkëqytetaren e tij nga fundi fatal. Mësohet se zonja ishte në gjendje depresive në ato momente dhe donte t’i jepte fund jetës duke u vetëmbytur.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dikur i kërkonte Ramës “t’i kthente qytetin”, sot pjesë e PS
Përmbyset automjeti në Fushë-Krujë, drejtuesi tentoi të shmangte përplasjen »
Article Logic
Execution time: 0.013161897659302
array(1) { ["section"]=> string(72) "gruaja-hidhet-ne-det-per-t-u-mbytur-shpetohet-nga-i-riu-ne-sarande-11499" }