Gruaja i jep fund jetës, vetëvaret në kasollen e bagëtive

Publikuar tek: aktualitet, më 16:17 07-03-2017 Gruaja i jep fund jetës, vetëvaret në kasollen e bagëtive

Një ngjarje e rëndë ka ka tronditur Shijakun ku një 52-vjeçare nga fshati Likesh u gjet e varur në kasollën e bagëtive.

Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë rreth orës 13:00 dhe sipas policisë shtetësja me iniciale R.Ç dyshohet të jetë vetëvarur. Mësohet se 52-vjeçarja është gjetur e vdekur në kasollen e bagëtive, ndërkohë që bëhet me dije se gruaja kurohej prej kohësh nga depresioni.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Burri qëllon me thikë gruan, 53-vjeçarja niset me urgjencë në Spitalin e Traumës në Tiranë (NGJARJA)
Rebelohet Selim Belortaja ndaj Dritan Lelit e Gjiknurit: Na bombardoi haberi se firmosën vettingun »
Article Logic
Execution time: 0.010780096054077
array(1) { ["section"]=> string(62) "gruaja-i-jep-fund-jetes-vetevaret-ne-kasollen-e-bagetive-71091" }