Gruaja kamikaze hedh veten në erë, 1 i vdekur dhe 10 të plagosur në Turqi

Publikuar tek: bota, më 16:47 27-04-2016 Gruaja kamikaze hedh veten në erë, 1 i vdekur dhe 10 të plagosur në Turqi

Një person është vrarë dhe dhjetë të tjerë janë plagosur si pasojë e një shpërthimi kamikaz pasditen e sotme në veriperëndim të provincës së Bursës në Turqi.

Mediat lokale raportojnë se shpërthimi ndodhi rreth orës 17:45 në qendër të qytetit Ulu Cami.

Disa dëshmitarë kanë rrëfyer se ishte një vajzë 25 vjeçare ajo që hodhi veten në erë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndalet ora e “Big Ben”, do i nënshtrohet riparimit
Trump dhe Clinton thellojnë diferencën, gjithnjë e më pranë kandidimit »
Article Logic
Execution time: 0.010334968566895
array(1) { ["section"]=> string(78) "gruaja-kamikaze-hedh-veten-ne-ere-1-i-vdekur-dhe-10-te-plagosur-ne-turqi-38855" }