Gruaja kap ‘mat’ burrin me dashnoren, i lidh të zhveshur në pemë (Qindra njerëz filmojnë skenën-VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 15:28 26-02-2019 Gruaja kap ‘mat’ burrin me dashnoren, i lidh të zhveshur në pemë (Qindra njerëz filmojnë skenën-VIDEO)

Një ngarje e pazakontë ka ndodhur në Guizhou të Kinës ku një grua ka kapur burrin e saj me dashnoren.

Gruaja i ka lidhur të dy, krejtësisht të zhveshur në një pemë.

Menjëherë qindra njerëz u mblodhën rreth tyre duke fotografuar dhe bërë video të kësaj skene. Policia e Shtetit arriti në vendin e ngjarjes dhe i mbuloi me rroba e batanije.

I çuditshëm është fakti që burri nuk kërkoi dënimin e gruas duke i thënë policisë se e meritonte këtë tallje, sipas Daily Mail. Ai shtoi së ishte ‘i kënaqur’ me atë që i bëri gruaja pasi nuk imagjinonte dot së çfarë tjetër mund t’i kishte ndodhur.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0089638233184814
array(1) { ["section"]=> string(104) "gruaja-kap-mat-burrin-me-dashnoren-i-lidh-te-zhveshur-ne-peme-qindra-njerez-filmojne-skenen-video-154298" }