Gruaja me thikë në dorë konfliktohet me tregtarët në Tiranë, ndërhyn policia (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:13 26-01-2017 Gruaja me thikë në dorë konfliktohet me tregtarët në Tiranë, ndërhyn policia (Foto)

Vendi i shitjes së fruta-perimeve është bërë shkak sherri për disa tregtarë tek Rruga e Elbasanit në Tiranë .

Burime për newsbomb.al bëjnë me dije se disa tregtarë kanë bërë 'fjalë' fillimisht me një grua dhe i kanë kërkuar të largohet nga vendi që ajo kishte zënë për të shitur frutat pasi ata paguanin taksa për të.

Por, gruaja kurrsesi nuk ka pranuar të largohet, madje ka nxjerrë edhe një thikë dhe ka kërcënuar duke frikësuar kështu edhe kalimtarët e rastit. Menjëherë pas këtij veprimi tregtarët kanë njoftuar policinë të cilët kanë mbërritur në vendngjarje dhe po normalizojnë situatën.

gru3.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « UKT investon në linjen e re të ujësjellësit në Ndroq, zgjidhje për 7.500 banorë
Vajza e Ardit Gjebreas feston ditelindjen, moderatori publikon foto nga festa (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011364936828613
array(1) { ["section"]=> string(86) "gruaja-me-thike-ne-dore-konfliktohet-me-tregtaret-ne-tirane-nderhyn-policia-foto-66752" }