Gruaja merret zvarrë nga treni në Sukth, humb jetën

Publikuar tek: aktualitet, më 11:23 27-11-2015 Gruaja merret zvarrë nga treni në Sukth, humb jetën Foto ilustruese

Aksident i rëndë hekurudhor në Sukth.

Treni ka marrë zvarrë përreth 500 metra një grua duke e lënë pa jetë.

Identiteti i gruas ende nuk bëhet me dije ndërsa mësohet se trupi i saj ndodhet në morg. Forca të shumta policie kanë mbërritur në vengjarje për të zbardhur të plota shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pedagogu i shkarkuar hakmerret dhe publikon e-mailet konfidenciale me stafin e Universitetit të Durrësit, zyrtarë të ministrisë dhe prefektin
Autostrada Tiranë-Durrës e bllokuar prej disa orësh, rradhë kilometrike »
Article Logic
Execution time: 0.0072259902954102
array(1) { ["section"]=> string(56) "gruaja-merret-zvarre-nga-treni-ne-sukth-humb-jeten-26396" }