Gruaja misterioze në Mars, fotot e reja të Roverit hapin debat

Publikuar tek: aktualitet, më 17:45 06-08-2015 Gruaja misterioze në Mars, fotot e reja të Roverit hapin debat

Interneti po vlon sërish pas fotografive të publikuara nga Roveri i Nasa-s në planetin e kuq.

Shkak është bërë një formë e çuditshme, gjysmë transparente e një siluhete që ngjan me një grua e cila duket se po sheh nga qielli. Sigurisht që kjo nuk është prova që në Mars ka jetë, por për shumë supersticiozë është shenja se planeti i kuq “shkelet” nga shpirtra misterioz.

m9ars-rover-lady.jpg

Figura që ngjan së tepërmi me trupin e një gruaje e të shtyn të besosh të mbinatyrshmen, u publikua nga UFO Sightings, e tashmë po bën xhiron e botës.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përplasen dy autobusë dhe një makinë në autostradën Tiranë- Durrës, rëndohet trafiku
Mbytet në Durrës pushuesi nga Kosova »
Article Logic
Execution time: 0.012903928756714
array(1) { ["section"]=> string(67) "gruaja-misterioze-ne-mars-fotot-e-reja-te-roverit-hapin-debat-17888" }