Gruaja që pagoi mijëra për të puthur Ricky Martin, ka një zakon “të keq” (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:55 21-04-2016 Gruaja që pagoi mijëra për të puthur Ricky Martin, ka një zakon “të keq” (Foto)

Ana Paola Diniz është gruaja që dhuroi plot 63,000 paund për bamirësi dhe si këmbim mori një puthje nga këngëtari Ricky Martin.

Por sipas disa fotografive të dala në media, duket se gruaja ka një zakon që do ta bëjë  këngëtarin të pendohet për puthjen që i dhuroi. Mesa duket Ana ka qejf të puthë edhe qentë.

djhdfghdf6t66t.jpg

ererrrrrrgv.jpg

Edhe majmunë

er5yrfgfgfgf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021841049194336
array(1) { ["section"]=> string(80) "gruaja-qe-pagoi-mijera-per-te-puthur-ricky-martin-ka-nje-zakon-te-keq-foto-38289" }