Gruaja rrezikon të mbytet brenda në makinë, djali hidhet për ta shpëtuar (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 11:32 14-08-2016

Ekipet e shpëtimit  kanë nxjerrë një grua të mbetur në makinën e Zhytur në ujë nga përmbytjet në Luiziana.

Tre burra nga Baton Rouge arritën me një  barkë dhe u përpoqën të nxirrnin gruan që rrezikonte të mbytej.

"Dil jashtë!" Një nga njerëzit e thirr gruan që ndodhej brenda”.

"Unë jam duke u përpjekur!"-përgjigjet gruaja.

Ajo kërkonte ndihmë, pastaj ekipi i shpëtimit theu xhamat dhe bënë të mundur nxjerrjen e gruas dhe qenit jashtë.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministrja jep dorëheqjen, kapet duke drejtuar makinën në gjendje të dehur
Trump: Po kandidoj kundër mediave, jo Clinton »
Article Logic
Execution time: 0.011127948760986
array(1) { ["section"]=> string(83) "gruaja-rrezikon-te-mbytet-brenda-ne-makine-djali-hidhet-per-ta-shpetuar-video-49694" }