Gruaja shqiptare filmon momentin e arrestimit të terroristit në Barcelonë

Publikuar tek: bota, më 23:31 17-08-2017 Gruaja shqiptare filmon momentin e arrestimit të terroristit në Barcelonë

Ambasada e Shqipërisë në Madrid i bëri thirrje të gjithë shtetasve shqiptarë që të shmangin shëtitoren  e Las Ramblas në Barcelonë ku pasditen e së enjtes ndodhi një sulm terrorist.

Edhe pse nuk ka pasur informacione deri në momentin e njoftimit për shqiptarë të përfshirë në sulm, Top Channel mëson se një shqiptare, punonjëse e një dyqani në vendngjarje ka dëshmuar të gjitha ngjarjen madje dhe momentin e arrestimit të të dyshuarit.

Dëshmitarja që e ka filmuar këtë video dhe shume turistë të tjerë, po merren në pyetje nga policia spanjolle e në një kohë që ende nuk ka shumë të dhëna zyrtare mbi motivet e sulmit dhe kush qëndron pas tij.

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010438919067383
array(1) { ["section"]=> string(79) "gruaja-shqiptare-filmon-momentin-e-arrestimit-te-terroristit-ne-barcelone-89428" }