Gruaja shtatzënë rrihet e tërhiqet zvarrë, reagimi i kalimtarëve të le pa fjalë (VIDEO)

Publikuar tek: bota, më 06:17 05-04-2017

Një grua shtatzënë është rrahur brutalisht në mes të rrugës, nga një femër tjetër.

Ngjarja ka ndodhur në Angli, në periferi të një qyteti, ndërsa ajo që ka ka bërë më shumë përshtypje ka qenë reagimi i qytetarëve karshi këtij incidenti.

Siç shikohet edhe nga video, kalimtarët e rastit jo vetëm që nuk kanë ndërhyrë për t’i ndarë, por qeshnin dhe xhironin momentin, edhe pse gruaja shtatzënë dëgjohej duke thënë: “Të lutem mos jam shtatzënë”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hungaria miraton ligjin kundër ‘Universitetit të Soros'
Fotoja e ish-zonjës së parë Michelle Obama bëhet virale, kjo është arsyeja »
Article Logic
Execution time: 0.011575937271118
array(1) { ["section"]=> string(90) "gruaja-shtatzene-rrihet-e-terhiqet-zvarre-reagimi-i-kalimtareve-te-le-pa-fjale-video-74136" }