Gruaja sjell në jetë trinjakët e parë të këtij viti, Rama i shkon me lule e çek në dorë: Ia bëre fora (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:36 12-02-2019 Gruaja sjell në jetë trinjakët e parë të këtij viti, Rama i shkon me lule e çek në dorë: Ia bëre fora (VIDEO) Edi Rama kryeminister

Një grua ka sjellë në jetë trinjakët e parë të këtij viti në maternitetin “Koço Gliozheni” në Tiranë.

Për vizitë i ka shkuar edhe kryeministri Edi Rama me ministren e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu.

Rama I ka çuar një tifë lulesh bashkë me 120 mijë lekë të reja për secilin.

“Po ia bëre for a”, i drejtohet Rama gruas në video ndërsa pyet mjekët për vështirësitë gjatë lindjes.

Gruaja dhe trinjakët gëzojnë shëndet të plotë.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0045981407165527
array(1) { ["section"]=> string(112) "gruaja-sjell-ne-jete-trinjaket-e-pare-te-ketij-viti-rama-i-shkon-me-lule-e-cek-ne-dore-ia-bere-fora-video-152482" }