Gruaja tenton të hidhet nga pallati shumëkatësh, burri e kap për flokësh dhe i shpëton jetën (Video)

Publikuar tek: bota, më 07:40 08-02-2017
16408598_1270623786350670_819216512941293568_n by e-d21

Një burrë në Kinë i ka shpëtuar jetën bashkëshortes së tij teksa tentonte të hidhej nga një pallat shumëkatësh në Kinë.

Gruaja emri is ë cilës nuk është bërë i ditur kishte hipur në majën e një godine dhe tentoi të hidhej, por në momentin e fundit u kap nga bashkëshorti prej flokësh, i cili në këtë mënyrë i shpëtoi edhe jetën me ndihmën e ekipeve të shpëtimit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sipërmarrjet në SHBA i kundërvihen Trump: Të mos ndalohen emigrantët myslimanë
Tronditet Spanja, shpërthen fabrika kimike, mijëra qytetarë rrezikojnë nga gazi toksik »
Article Logic
Execution time: 0.011167049407959
array(1) { ["section"]=> string(103) "gruaja-tenton-te-hidhet-nga-pallati-shumekatesh-burri-e-kap-per-flokesh-dhe-i-shpeton-jeten-video-68050" }