Gruaja ther me thikë të dashurin, dyshohet me probleme mendore

Publikuar tek: bota, më 15:28 11-03-2019 Gruaja ther me thikë të dashurin, dyshohet me probleme mendore

Një edukatore kopshti në Turqi ka plagosur me thikë në shpatull të dashurin e saj një vit më të ri dhe e ka mbajtur peng për disa orë në shtëpinë e saj.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës, kur 41-vjeçarja B.E. plagosi me thikë të dashurin e saj mekanik, 40-vjeçarin A.B. pas një grindjeje në çift.

Pas zhurmës që dëgjuan, banorët e pallatit njoftuan policinë, e cila mbërriti në vendngjarje.

Aktualisht 40-vjeçarja është dërguar në spital, pasi mendohet që ka probleme mendore, ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë ngjarjes. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092501640319824
array(1) { ["section"]=> string(68) "gruaja-ther-me-thike-te-dashurin-dyshohet-me-probleme-mendore-156004" }