Gruaja transmeton "live" vdekjen tragjike, makina bëhet copash

Publikuar tek: bota, më 15:25 10-07-2017 Gruaja transmeton

Një grua e re pa dashje transmeton “live” vdekjen kur makina në të cilën ajo ishte pasagjer bëhet copash nga një pengesë.

Videoja tregon Nikol Barabasova teksa mban telefonin për të filluar një "Facebook Live" në kohën kur miku i saj drejton automjetin.

Çifti thuhet se po ngiste makinën në Obrnice, Republikën Çeke, më shumë se 120 km / h dhe dyshohet se po tentonin të arrinin shpejtësinë 170 km/h deri në momentin kur u rrëzuan në një pengesë, gjë e cila solli vdekjen e Nikolin.

Pamjet e kamerës kanë transmetuar gjithçka madje edhe në momentin kur asgjë nuk lëvizte më në makinë.

Një anëtar i shërbimeve emergjente tha se transmetimi i drejtpërdrejtë përfundoi pas mbërritjes në vendngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kush është zyrtari i lartë turk që paraqet rrezik publik për austriakët? Qeveria mori masa të rrepta ndaj tij
Çifti bën seks në publik, kalimtari i gjuan me biçikletë kokës (Video, pamje ekstreme) »
Article Logic
Execution time: 0.010860919952393
array(1) { ["section"]=> string(65) "gruaja-transmeton-live-vdekjen-tragjike-makina-behet-copash-85650" }