Gruaja vjedh e qetë, pronari i makinës e filmon me telefon (Video)

Publikuar tek: bota, më 21:20 13-09-2015

Një video tregon momentin kur një grua tenton të vjedhë një automjet të parkuar përpara një supermarketi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa pronari i makinës e filmon.

Megjithëse ai nuk e njoftoi policinë, video është postuar në Youtube, ku dallohet gruaja hispanike e cila përpiqet të kërkojë ndjesë me gjysëm-zemër duke shpjeguar se i shoqi i saj theu pa dashje xhamin e automjetit....dhe pastaj ajo nisi të vidhte?

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011816024780273
array(1) { ["section"]=> string(69) "gruaja-vjedh-e-qete-pronari-i-makines-e-filmon-me-telefon-video-20682" }