Gruaja zhvishet tërësisht dhe merr poza provokuese në rrugë (VIDEO DHE FOTO +18)

Publikuar tek: bota, më 10:13 14-07-2016

Një grua e zhveshur tërësisht është filmuar teksa dhuronte spektakël në mes të rrugës duke kërcyer.

Mësohet se gruaja, emri i së cilës nuk bëhet i ditur ka qenë e droguar.

Ngjarja ka ndodhur në Prospect Avenue në lagjen Longwood, New York.

Nga pamjet vihet re që pas mbërritjes së policisë gruaja e pashqetësuar fillon të kërcejë dhe i afrohet njërit prej policëve dhe tenton t'i marrë radion që ai mban në dorë.

e_zhveshur1.jpg

e_zhveshur2.jpg

e_zhveshur.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Arrestohet në Itali 37-vjeçari shqiptar, grabitës serial
Reklama mahnitëse që bëri boom bebesh në Danimarkë »
Article Logic
Execution time: 0.012363910675049
array(1) { ["section"]=> string(83) "gruaja-zhvishet-teresisht-dhe-merr-poza-provokuese-ne-rruge-video-dhe-foto-18-46542" }