Grupi "Eagles of Death Metal" rikthehen në Paris pas terrorit të 13 nëntorit

Publikuar tek: bota, më 18:32 05-12-2015 Grupi Eagles of Death Metal në Bataclan

Grupi amerikan "Eagles of Death Metal" do të rikthehen sërish në Parsi për të performuar përpara fansave të këtij vendi.

Ishte ky grup që po jepte koncert në teatrin “Bataclan” natën e 13 nëntorit ku disa terroristë hapën zjarr ndaj të pranishmëve. 90 të vdekur dhe disa dhjetra të plagosur ishte bilanci tragjik i sulmit në teatrin e njohur francez.

"Eagles of Death Metal" do t’i bashkohen koncertit që do të mbajë në Paris grupi i njohu U2.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013086080551147
array(1) { ["section"]=> string(80) "grupi-eagles-of-death-metal-rikthehen-ne-paris-pas-terrorit-te-13-nentorit-27037" }