Grupi i njohur britanik i dedikon këngë artistes shqiptare me famë botërore (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:40 26-08-2016

Një grup i njohur britanik i kanë kushtuar një këngë dedikim këngëtares Rita Ora.

Bëhet fjalë për grupin “Catholic Action” kanë publikuar një këngë dedikuar artistes shqiptare Rita Ora, këngë e cila është prezantuar në radion BBC Radio1, mban titullin ‘Rita Ora”.

Ndërkohë Rita nëpërmjetë një postimi në rrjetet sociale është shprehur e emocionuar dhe shkruan se kjo është kënga më e bukur që ka dëgjuar ndonjëherë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vesa Luma, në formë pas lindjes (Foto)
Foto e rrallë e Çiljetës në adoleshencë, ja ndryshimi rrënjësor »
Article Logic
Execution time: 0.0064380168914795
array(1) { ["section"]=> string(87) "grupi-i-njohur-britanik-i-dedikon-kenge-artistes-shqiptare-me-fame-boterore-video-50908" }