Grusht fytyrës policit në Tiranë, arrestohen dy studentët

Publikuar tek: aktualitet, më 09:20 29-05-2017 Grusht fytyrës policit në Tiranë, arrestohen dy studentët

Dy studentë janë arrestuar pasi në orët e para të ditës së sotme kanë qëlluar me grusht në fytyrë një efektiv policie.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 02:30, partulla e policisë së Qytetit Studenti, ku gjatë patrullimit tek Godina nr. 16 kanë ndaluar për kontroll dy shtetasit: E. F., 19 vjeç dhe D.R., 19 vjeç, banues në rrugën “Gramoz Pashko”, të cilët gjatë kontrollit janë konfliktuar me punonjësit e policisë dhe shtetasi E. F., ka goditur me grusht punonjesin e policies A. Z.. Të dy këta personat u shoqëruan në Komisariatin e Policisë Nr.1, për veprime të mëtejshme proceduriale.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gigadepo, Wow sa shumë...
“Më futi në makinë e më dërgoi në shtëpi, donte të martoheshim”, 21 vjeçarja denoncon kuksianin »
Article Logic
Execution time: 0.010695934295654
array(1) { ["section"]=> string(62) "grusht-fytyres-policit-ne-tirane-arrestohen-dy-studentet-80342" }