“Grushta dhe shqelma mbi policinë tek dera e PS nga truproja e Ramës”

Publikuar tek: politike, më 23:04 15-02-2016 “Grushta dhe shqelma mbi policinë tek dera e PS nga truproja e Ramës”

Një tjetër mesazh i mbërritur te ish-kryeministri Sali Berisha, flet për dhunën përpara godinës së selisë së Partisë Socialiste.

Berisha transmeton mesazhin e dërguar nga “qytetari dixhital”, ku thuhet se truproja e kryeministrit, Edi Ramës ka goditur policin roje për arsye se ky i fundit nuk kishte larguar një qytetar që ishte paraqitur te PS për një hall të tij.

Postimi i Berishës:

Perleshje para Partise Siçiliste!

Qytetari dixhital denoncon:

Grushta dhe shqelma mbi policine tek dera e PS nga badiguardi i Rames!sb

"Pershendetje Doktor, sapo ndodhesha ne rrugen ku eshte selia e Partise Socialiste. Tani ne keto momente tek PSja, oficeri i Rames, Bujar Xhafa, i gjuajti me grusht dhe shqelma dhe i nxori armen policit roje se perse nuk ka larguar nje qytetar qe i ka shku Rames per nje hall. U tmerrova. Ky edhe oficeret i ka te droguar ose psikopat si vetja. Ose ndofta te shkretet sillen keshtu nga halli qe mos te hajne grushtat vet nga Rama."

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094888210296631
array(1) { ["section"]=> string(73) "grushta-dhe-shqelma-mbi-policine-tek-dera-e-ps-nga-truproja-e-rames-32666" }