Grushta fytyrës specialistit të policisë, kolegët i vijnë në ndihmë korçarit (SI NDODHI NGJARJA)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:10 28-03-2017 Grushta fytyrës specialistit të policisë, kolegët i vijnë në ndihmë korçarit (SI NDODHI NGJARJA)

Specialistët e Seksionit për Krimet, në Komisariatin e Policisë Maliq, bënë kapjen dhe arrestimin në flagrancë të shtetasit Arian Moni, 50 vjeç, banues në fshatin Pojan - Maliq.

Arrestimi i tij u bë pasi, më datë 27.03.2017, sipas policisë, ky shtetas në gjendje të dehur, në rrugën Plasë - Pojan ka fyer dhe goditur me grusht në fytyrë një punonjës policie me detyrë ndihmës specialist i policimit të zonës, kur ky i fundit ndodhej në shërbim .

Policia bën me dije se materialet i kaluan Prokurorisë e Rrethit  Gjyqësor Korçë, për veprën penale : “Goditjet për shkak të detyrës”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Tefta Radi e dërrmuar flet nga spitali, shpërthen në lot: Gjëja e fundit që na ka mbetur të bëjmë
Bashkia Tiranë surprizon 1300 nxënës të shkollës “Vasil Shanto” »
Article Logic
Execution time: 0.010738849639893
array(1) { ["section"]=> string(99) "grushta-fytyres-specialistit-te-policise-koleget-i-vijne-ne-ndihme-korcarit-si-ndodhi-ngjarja-73366" }