Grushte, shqelma dhe shkop bejsbolli ndaj 19 vjeçarit në Fier, policia shoqëron 5 adoleshentë (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:08 09-10-2020 Grushte, shqelma dhe shkop bejsbolli ndaj 19 vjeçarit në Fier, policia shoqëron 5 adoleshentë (VIDEO) Djali i dhunuar

Ditën e sotme një ngjarje e rëndë është raportuar në media, ku një 19 vjeçar është rrahur barbarisht nga 5 të rinj.

Mësohet se të rinjtë janë konfliktuar për motive të dobëta, ndërsa video e publikuar përmban skena të rënda dhune, pasi 19 vjeçari E.H është goditur me grushta, shqelma dhe shkop bejsbolli.

I menjëhershëm ka qenë reagimi i policisë, që ka shoqëruar në komisariat 5 të rinjtë dhunues, ndërsa bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në 14 prill të këtij viti.

Njoftimi i Policisë:

Pas hetimeve të kryera, rezultoi se shtetasi E. H., 19 vjeç,(personi i dhunuar në video), në datën 14.04.2020 është konfliktuar për motive të dobëta me shtetasin e mitur M. G., 16 vjeç, cili është dhe një nga pesonat që e ka dhunuar në videon e publikuar. Pas konfliktit me shtetasin E. H., në ndihmë të shtetasit të mitur M. G., kanë shkuar shokët e tij, F. M., 14 vjeç, Rr. Sh., 17 vjeç, A. B., 17 vjeç dhe F. L., 17 vjeç, banues në lagjen Sheq i Madh, Fier. 19-vjeçari, pas dhunimit në fjalë, nuk ka marë mjekim as në Spitalin Civil Fier dhe as në Qendrat Shëndetësore apo klinika private. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprime të mëtejshme.

Pamjet nga JOQ Albania:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama jep lajmin e PAPRITUR: Porti i Durrësit do iki nga aty, do bëhet turistik (Ja ku do zhvendoset porti i mallrave)
Video e Presidentit me subjektet e OFL? Rama: Nuk merrem me gomarllëqet e Metës, kohën ia kushtova sot sepse e meritonte »
Article Logic
Execution time: 0.011108160018921
array(1) { ["section"]=> string(104) "grushte-shqelma-dhe-shkop-bejsbolli-ndaj-19-vjecarit-ne-fier-policia-shoqeron-5-adoleshente-video-223253" }