Grushtet në Shkodër, del video e plotë e sherrit mes trajnerit të Vllaznisë dhe basketbollistit të Tiranës

Publikuar tek: sport, më 22:41 19-11-2016

Në rrjetet sociale ka dalë së fundmi një video nga momentet e sherrit të djeshëm në Shkodër, gjatë takimit Vllaznia-Tirana në basketboll për meshkuj.

Pamjet janë shpërndarë me shpejtësi, ndërsa tifozët bardheblu shprehen se, duke iu referuar pamjeve filmike në këtë video, ka qenë trajneri i Vllaznisë, Bledar Gjeçaj që ka goditur fillimisht lojtarin e Tiranës, Erkand Karajn, ndërsa një gjë e tillë dallohet edhe në video.

Sipas tyre, pamjet e transmetuara në televizionin lokal të Shkodrës, “TV1 Channel” janë prerë dhe momenti kur Gjeçaj godet basketbollistin bardheblu janë prerë.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028228044509888
array(1) { ["section"]=> string(111) "grushtet-ne-shkoder-del-video-e-plote-e-sherrit-mes-trajnerit-te-vllaznise-dhe-basketbollistit-te-tiranes-60070" }