Guvernatori amerikan humb ndjenjat gjatë fjalimit (Video)

Publikuar tek: bota, më 15:21 24-01-2017 Guvernatori amerikan humb ndjenjat gjatë fjalimit (Video)

Guvernatori i shtetit të Minesotas, Mike Dayton, është shembur teksa po mbante fjalën e tij në podium.

Në videon e transmetuar nga NBC Minneapolis, 69 vjeçari bën disa pauza gjatë fjalimit dhe pasi pi ujë humbet ndjenjat. I menjëhershëm ka qenë reagimi i politikanëve të tjerë të cilët i kanë ardhur në ndihmë, shkruan Newsbomb.al.

Zyra e tij e shtypit tha se Daytonit thjesht i kishte rënë të fikët pasi kishte qëndruar për më shumë se 40 minuta në këmbë duke folur. Djali i tij njoftoi se pas kontrolleve mjekësore nuk u konstatua asgjë serioze. /Newsbomb.al

 

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01370906829834
array(1) { ["section"]=> string(61) "guvernatori-amerikan-humb-ndjenjat-gjate-fjalimit-video-66507" }