Guxon Armina Mevlani: Pa reçipeta, me një fustan të kuq dhe të çarë të fortë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:30 26-09-2016 Guxon Armina Mevlani: Pa reçipeta, me një fustan të kuq dhe të çarë të fortë

Guxon fashinistja Armina Mevlani me këtë veshje në foton e publikuar këtë mesdrekë.

Një fustan i kuq pa reçipeta dhe me një të çarë të theksuar që të bën të mendosh nëse i ka veshur apo jo të brendshmet. Armina është shfaqur kështu në javën e modës në Milano.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21011281013489
array(1) { ["section"]=> string(80) "guxon-armina-mevlani-pa-recipeta-me-nje-fustan-te-kuq-dhe-te-care-te-forte-54129" }