Guxon Kejvina Kthella, 'lë me gojëhapur' me fustanin e 'çuditshëm' të nusërisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:08 24-06-2019 Guxon Kejvina Kthella, 'lë me gojëhapur' me fustanin e 'çuditshëm' të nusërisë

Modelja e njohur Kejvina Kthella është kthyer tashmë në një nga vajzat më të komentuara të shoëbizit shqiptar.

Kejvina po korr suksese në modeling, ndërsa së fundmi ka publikuar një seri fotosh në Instagram. 

E fundit është me të vërtetë interesante, jo vetëm se Kejvina duket shumë seksi, por edhe prej diçiturës që ka përdorur.

Kejvina ka publikuar një foto kuë shtë veshur me një palë rroba banjo të bardha dhe krah saj shkruan: Fustani im i dasmës.

 

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.14663004875183
array(1) { ["section"]=> string(80) "guxon-kejvina-kthella-le-me-gojehapur-me-fustanin-e-cuditshem-te-nuserise-169535" }