Guxon sërish Manjola Nallbani, ekpozon format me bikini (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:12 14-08-2019 Guxon sërish Manjola Nallbani, ekpozon format me bikini (FOTO)

Manjola Nallbani është ndër këngëtaret më në zë në vendin tonë.

Ajo gjithmonë ka ditur ta mbaje të shkëputur jetën private nga ajo publike.

Mirëpo së fundmi ka treguar se është me pushime, madje ka publikuar edhe foto me bikini.

Ia vlen të themi se këbgëtarja duket shumë në formë dhe mjaft sensuale në foton ku shihet duke konsumuar një kafe

ftfthy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070810317993164
array(1) { ["section"]=> string(66) "guxon-serish-manjola-nallbani-ekpozon-format-me-bikini-foto-175264" }