Habit aktori i njohur, thyen karantinën: Ju prisni që unë t’i bindem plehrës?!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:20 15-03-2020 Habit aktori i njohur, thyen karantinën: Ju prisni që unë t’i bindem plehrës?! Neritan Licaj, aktor

Aktori i njohur Neritan Liçaj nuk i bindet urdhrit të kryeministrit Rama për vetekarantinim.

Liçaj e quan këtë “arrest shtëpie” dhe e lidh situatën me 2 marsin e thirrur nga Meta për tubim.

“Nuk është karantinim,është arrest shtëpie që e ka vënë thithsi i pluhurave i tmerruar nga 2 Marsi.
Dhe ju prisni që unë ti bindem plehres?”, shkruan aktori në kushtet kur të gjithë bëjnë thirrje për mos dalë nga shtëpia.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010427951812744
array(1) { ["section"]=> string(81) "habit-aktori-i-njohur-thyen-karantinen-ju-prisni-qe-une-t-i-bindem-plehres-198710" }