HABIT aktori: Nuk e mbroj Teatrin se Teatri nuk më ka MBROJTUR mua

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:44 28-06-2018 HABIT aktori: Nuk e mbroj Teatrin se Teatri nuk më ka MBROJTUR mua Florian Agalliu, aktor

Florian Agalliu u bë i njohur për publikun si aktor me rolin e tij "Komuna e Parisit".

Por vitet e fundit ai ka prezabtuar disa projekte të ndyshme televizive. Aktualisht drejton një emision të tijin në Top Channel.

Dje në një intervistë për IN Tv, ishte i ftuar në emisionin Adrenaline. I pyetur nga gazetarja, se ç’mendonte për protestën e teatrit ai u shpreh se nuk i vinte keq që po shembej pasi teatri nuk e kishte mbrojtur kurrë atë.

"Është çështje delikate në fakt, unë nuk kam shkuar kurrë ta mbroj atë se ai kurrë nuk më ka mbrojtur mua, nga momenti që unë kam mbaruar shkollën. Të më vinte keq për gjithë atë strukturë pedonale që është krijuar aty ku dilja në mëngjes dhe çoja Mian në kopësht, por nga mënyra se si është menaxhuar nuk më vjen aspak keq", shprehet Floriani.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hapi fond për Shaqirin e Xhakën, Rama tregon sa PARA janë mbledhur
»
Article Logic
Execution time: 0.010648012161255
array(1) { ["section"]=> string(72) "habit-aktori-nuk-e-mbroj-teatrin-se-teatri-nuk-me-ka-mbrojtur-mua-126051" }