Habit aktorja e La Casa de Papel: Të ishte për mua do zgjidhja emrin TIRANA, më pëlqen më shumë se Nairobi (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:24 07-04-2020 Habit aktorja e La Casa de Papel: Të ishte për mua do zgjidhja emrin TIRANA, më pëlqen më shumë se Nairobi (VIDEO)

Aktorja e njohur e serialit të famshëm La Casa de Papel, Alba Flores, e cila mban emrin Nairobi në film, ka habitur teksa ka përmendur Tiranën dhe Shqipërinë.

Gjatë një bisede me kolegët e saj prapa kamerave, ajo ka deklaruar se po të kishte mundësi, në vend të Nairobit do të zgjidhte emrin Tirana, pasi i pëlqen shumë.

Seriali La Casa de Papel është absolutisht një nga më të ndjekurit për momentin, me miliona shikues të mbërthyer para ekranit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011337041854858
array(1) { ["section"]=> string(117) "habit-aktorja-e-la-casa-de-papel-te-ishte-per-mua-do-zgjidhja-emrin-tirana-me-pelqen-me-shume-se-nairobi-video-201787" }