Habit Edi Rama me veshjen në Kuvend, kostum serioz dhe atlete sportive (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:20 18-04-2017 Habit Edi Rama me veshjen në Kuvend, kostum serioz dhe atlete sportive (Video)

Kryeministri Edi Rama është shfaqur sot në Kuvend me një veshje jo zyrtatre. Ai është filmuar i veshur me një palë atlete sportive të bardha dhe me kostum serioz, teksa konsultohet me kryetarin e grupit parlamentar Gramoz Ruçi dhe deputetin Taulant Balla.

Seanca plenare u mblodh sot për të miratuar dy komisione të vettingut. Seanca zgjati vetëm 3 minuta, pasi dy komisionet, ai 12 anëtarësh dhe 6 anëtarësh u votuan unanimisht nga mazhoranca.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020101070404053
array(1) { ["section"]=> string(81) "habit-edi-rama-me-veshjen-ne-kuvend-kostum-serioz-dhe-atlete-sportive-video-75623" }