Habit Edi Rama: Ngre këmbët mbi tavolinë në Sllovaki, e presin me kek dhe kafe te zyra e OSBE (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:03 06-12-2019 Habit Edi Rama: Ngre këmbët mbi tavolinë në Sllovaki, e presin me kek dhe kafe te zyra e OSBE (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Bratislavë të Sllovakisë, në pritje të marrjes së kryesisë së OSBE nga Shqipëria.

Rama është pritur në zyrën e OSBE, por ajo që bie në sy është rehatia e Ramës, teksa duket në video me të dyja këmbët e vendosura mbi tavolinë. Ndërsa të pranishmit i shërbejnë kafe dhe kek.

Edi Rama do të marrë detyrën e “Chief-in-Office”, drejtues për një vit, periudhë që Shqipëria do të ketë presidencën e OSBE.

fghrth45rhj5h5h.jpg

dfgerhe45h4h4h.jpg

VIDEO:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076389312744141
array(1) { ["section"]=> string(104) "habit-edi-rama-ngre-kembet-mbi-tavoline-ne-sllovaki-e-presin-me-kek-dhe-kafe-te-zyra-e-osbe-video-188585" }