Habit Eleni Foureira: Kam gënjyer për origjinën time që mos bëhesha viktimë e bullizmit

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:09 12-06-2019 Habit Eleni Foureira: Kam gënjyer për origjinën time që mos bëhesha viktimë e bullizmit Eleni Foureira

Këngëtarja e famshme Eleni Foureira me origjinë shqiptare dhe me një karrierë të suksesshme në Greqi ka dhënë një deklaratë befasuese në televizionin grek.

Ajo pranoi se gjatë karrierës së saj ka gënjyer shumë herë për origjinën si shqiptare pasi i druheshe bullizmit.

‘Kam gënjyer shumë herë për origjinën time. Kisha frikë se nëse pranoja që kam origjinë shqiptare do të bëhesha viktime bullizimi dhe se karriera ime do të shkatërrohej. Tani jam shumë mirë dhe e them hapur pa problem. Duhet që të gjithë të mos gjykojmë në bazë të origjinës se dikujt,’ tha në emisionin grek kengëtarja 32-vjeçare.

62412767_2245887475447761_7206873269201272832_n.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0069799423217773
array(1) { ["section"]=> string(93) "habit-eleni-foureira-kam-genjyer-per-origjinen-time-qe-mos-behesha-viktime-e-bullizmit-167939" }