Habit Elvis Pupa: Ky aktor i Portokallisë s’më ka bërë kurrë të qesh (I zbulon emrin, shumë prej jush e kanë të preferuar)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:16 11-11-2017 Habit Elvis Pupa: Ky aktor i Portokallisë s’më ka bërë kurrë të qesh (I zbulon emrin, shumë prej jush e kanë të preferuar)

Aktori i humorit, Elvis Pupa, i ftuar në emisionin “Shiko Kush Luan” në kuadër të lojës ku i duhej të zgjidhte një emër të një aktori nga “Portokallia” që s’e ka bërë kurrë për të qeshur, tha emrin e Florjan Binajt.

Binaj luan aktorin e policit dhe është një personazh i dashur për një pjesë të madhe të publikut shqiptar por mesa duket jo për Elvis Pupën.

“Le t’i ngeli hatri! Një emër... Florjan Binaj” por kur Luana këmbënguli që të mësonte diçka më shumë përmes lojës së ushqimit, aktori u përgjigj: “Jam i mençur, edhe këtë s’e haj, edhe Florit i bëj reklamë”.

Tani, nuk jemi të sigurtë nëse këtë që tha e tha për reklamë apo në “të fshehtat” e tij, Elvisi vërtet nuk ka qeshur kurrë me humorin e kolegut.

fl.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.00736403465271
array(1) { ["section"]=> string(124) "habit-elvis-pupa-ky-aktor-i-portokallise-s-me-ka-bere-kurre-te-qesh-i-zbulon-emrin-shume-prej-jush-e-kane-te-preferuar-99169" }