Habit Enca, shkon në emision me UNAZË FEJESE, tregon kush ja dhuroi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:40 08-04-2018 Habit Enca, shkon në emision me UNAZË FEJESE, tregon kush ja dhuroi Enca

Këngëtarja Enca është duke shijuar suksesin e klipit të saj më të fundit.

E ftuar në emisionin “Thumb”, këngëtarja ka treguar më shumë për jetën dhe projektet e saj. Teksa u diskutua shumë për klipin e saj, nuk mund të na shpëtonte një detaj në pamjen e këngëtares.

Në dorën e majtë ajo kishte një unazë, dhe moderatoret e emisionit menjëherë e pyetën mos ndoshta ishte fejuar.

“Ia kam dhuruar vetë vetes. Jo nuk jam fejuar.”,- është shprehur ajo. Ndërkohë shtoi se nuk ka folur asnjëherë për jetën private, pasi nuk ka pasur asnjë lidhje serioze deri tani.

ENCA-HAXHIA-1-e1521214654595.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Elita Rudi AKUZON publikisht Oriola Marashin, për çfarë bëhet fjalë?
U përfolën për ndarje, por ja çfarë ka ndodhur me çiftin e Big Brother »
Article Logic
Execution time: 0.011581897735596
array(1) { ["section"]=> string(72) "habit-enca-shkon-ne-emision-me-unaze-fejese-tregon-kush-ja-dhuroi-116178" }